Tyrolsko je nejhezčí z celého Rakouska!

Paní Fialová z Popovic vyhrála v soutěži v říjnovém čísle našeho časopisu Travel Digest pobyt u ledovce Kaunertal, který do soutěže věnovala CK Neckermann a napsala nám své zážitky z dovolené v Rakousku.

Foto: Daniela Fialová

Foto: Daniela Fialová

V časopisu Travel Digest jsem vyhrála pobyt u ledovce Kaunertal od CK Neckermann pro 2 osoby na 3 noci v rodinném hotelu Tia Monte***. Pobyt jsme si s manželem moc užili, až nejsme lyžaři. Hotel byl spíše jednodušší, ale odpovídal třem hvězdičkám. Byl čistý a personál velmi milý. Nejvíce jsme si tady užili výhled na hory a skvělé jídlo. Bylo opravdu vynikající. K snídani velký výběr od kávy, džusů, sýrů, salámů, pečiva, cereálií, jogurtů, paštik atd. K večeři byla vždy polévka, hlavní chod, salátový bar a zákusek. Nejvíce nám chutnal guláš se špeclemi. Zdejší kuchyně se velmi podobá české a je opravdu výborná.

Rodinný hotel Tia Monte, Foto: Daniela Fialová

Rodinný hotel Tia Monte, Foto: Daniela Fialová

Podnikli jsme i řadu výletů, jeli jsme se podívat na ledovec, který byl hned za hotelem. Jen nás překvapil poplatek za auto za vjezd na ledovec, zaplatili jsme 23 eur. Za to jsme se dostali až do výšky 2750 m. n. m. Jeli jsme kolem jezera, které bylo ještě zamrzlé.

Další den jsme navštívili Innsbruck, zámek Ambras a Alpskou zoo, ta byla opravdu moc krásná. Jediným mínusem byla vzdálenost 700 km od našeho domova, příště bychom chtěli zůstat minimálně týden. A spíše bychom se sem vypravili v létě, protože jsme biozemědělci, tak by nás zajímaly místní farmy. Jelikož jsme byli v Rakousku na konci března, kravky byly ještě zavřené ve stájích.

Celkově jsme si pobyt moc užili, přikládám pár fotografií – jezero nad hotelem, náš hotel a restauraci na ledovci. Myslím si, že  Tyrolsko je nejhezčí z celého Rakouska. Ještě jednou velké díky časopisu Travel Digest i CK Neckermann.

Daniela Fialová, Popovice

 

Bez komentáře

Buďte první, kdo tento článek okomentuje.

Vložit komentář