K předplatnému skipas dle výběru zdarma!

Předplaťte si časopis Travel Digest s aktuální slevou za 595 Kč (12 vydání). Navíc si můžete vybrat jeden ze tří dárků – denní skipas do oblíbeného střediska Monínec, skipas do rakouského střediska Hochzillertal/Kaltechbach – Hochfügen nebo skipas pro 2 osoby do jihotyrolského střediska Speikboden a Klausberg! Doručování časopisu bude zahájeno od následujícího nejbližšího čísla po zaplacení vaší objednávky.

Foto: Monínec

Vyberte si dárek k předplatnému:

1) Denní skipas do špičkového rakouského střediska Hochzillertal/Kaltechbach – Hochfügen v hodnotě 52 EUR. Stačí napsat do objednávkového formuláře do políčka Něco nám klidně vzkažte – Rakousko. Skipas platí do 15. dubna 2018.

2) Denní skipas do oblíbeného střediska Monínec v hodnotě 595 Kč. Stačí napsat do objednávkového formuláře do políčka Něco nám klidně vzkažte – Monínec.

3) Denní skipas pro 2 osoby do jihotyrolského střediska Speikboden a Klausberg v hodnotě 80 EUR. Stačí napsat do objednávkového formuláře do políčka Něco nám klidně vzkažte – Speikboden.

*Nabídka platí do vyčerpání zásob.


Pro objednávky na Slovensko pište na e-mail: objednavky@ipredplatne.sk. Cena ročního předplatného na Slovensku je 33,48 EUR.

alza_mediaČasopis Travel Digest vychází také v elektronické podobě na Alza Media. Cena ročního předplatného je za zvýhodněnou cenu 299 Kč (6 čísel).

Dárkový voucher si můžete stáhnout ZDE.

Prosíme, vyplňte následující formulář - trvá to pár vteřin!

Obratem Vám dorazí potvrzující email s číslem účtu, na který je možné sumu zaplatit.

Objednávkový formulář
* Povinný údaj
Adresa
Adresa pro doručování - nepovinné

4 komentáře

 1. Jana napsal:

  Dobry den, je mozne darek poslat na adresu platce, nikoli prijemce casopisu? Dekuji.

 2. Jiří Andres napsal:

  Dobrý den, ano je to možné.

 3. Jarmila G. napsal:

  Dobrý den, prosím o informaci – v objednávkovém formuláři nabízíte roční předplatné bez dárku za 399,– Kč, s dárkem za 539,– Kč. O jaký dárek se jedná? Děkuji. Felixová

 4. Jiří Andres napsal:

  Dobrý den, jedná se o voucher na lanovku z Pece pod Sněžkou na Sněžku a zpátky v hodnotě 400,-Kč. Platnost je do června 2016.

Vložit komentář