Předplaťte si Travel Digest a lyžujte zdarma!

Lyžujete rádi? Pokud ano, tak si předplaťte si 12 vydání časopisu Travel Digest a získejte zdarma jednodenní skipas do SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental v hodnotě 1190 Kč, nebo dva jednodenní skipasy do Skiareálu Klínovec v celkové hodnotě 1580 Kč. Předplatné 12 vydání časopisu Travel Digest stojí 699 Kč. Tudíž si snadno spočtete, že v jednom i druhém případě podstatně za lyžování ušetříte.

 

Alpský lyžařský areál SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental nabízí 279 kilometrů sjezdovek, 91 vleků a 70 horských chat a spoustu lyžařských odborníků, kterým můžete svěřit své děti. Další informace najdete na www.skiwelt.at. Pokud máte zájem o skipasy, tak do kolonky ve formuláři Něco nám klidně vzkažte napište SKIWELT.

Skiareál Klínovec je největší krušnohorský zimní resort s 31,5 kilometru sjezdovek. Letos se nově lyžařsky propojil se sousedním areálem Neklid a s Božím Darem. Více na www.klinovec.cz. Pokud máte zájem o skipasy, tak do kolonky ve formuláři Něco nám klidně vzkažte napište KLÍNOVEC.

 

Pro objednávky na Slovensko pište na e-mail: objednavky@ipredplatne.sk. Cena ročního předplatného na Slovensku je 33,48 EUR.

alza_mediaČasopis Travel Digest vychází také v elektronické podobě na Alza Media. Cena ročního předplatného je za zvýhodněnou cenu 299 Kč (6 čísel).

Dárkový voucher si můžete stáhnout ZDE.

Prosíme, vyplňte následující formulář - trvá to pár vteřin!

Obratem Vám dorazí potvrzující email s číslem účtu, na který je možné sumu zaplatit.

Objednávkový formulář
* Povinný údaj
Adresa
Adresa pro doručování - nepovinné

5 komentářů

 1. Jana napsal:

  Dobry den, je mozne darek poslat na adresu platce, nikoli prijemce casopisu? Dekuji.

 2. Jiří Andres napsal:

  Dobrý den, ano je to možné.

 3. Jarmila G. napsal:

  Dobrý den, prosím o informaci – v objednávkovém formuláři nabízíte roční předplatné bez dárku za 399,– Kč, s dárkem za 539,– Kč. O jaký dárek se jedná? Děkuji. Felixová

 4. Jiří Andres napsal:

  Dobrý den, jedná se o voucher na lanovku z Pece pod Sněžkou na Sněžku a zpátky v hodnotě 400,-Kč. Platnost je do června 2016.

 5. Kateřina napsal:

  Dobrý den,

  Ke kterému datu časopis vychází? Abych odhadla které číslo mi přijde nejdříve od zaplacení předplatného.

  Děkuji

Vložit komentář