K předplatnému získáte voucher do Potrefené Husy

Předplaťte si časopis Travel Digest za 699 Kč (12 vydání) a získáte voucher do sítě restaurací Potrefená Husa. Můžete si objednat i levnější předplatné bez voucheru za 399 Kč (6 vydání). Doručování časopisu bude zahájeno od následujícího nejbližšího čísla po zaplacení vaší objednávky.

 

Foto: Potrefená Husa

Dárek k předplatnému 12 vydání:

Voucher za 500 Kč do sítě restaurací Potrefená Husa. Stačí napsat do objednávkového formuláře do políčka Něco nám klidně vzkažte – Husa. Voucher je platný do konce roku. Nabídka je limitována a platí pro prvních 30 objednávek.

 

Pro objednávky na Slovensko pište na e-mail: objednavky@ipredplatne.sk. Cena ročního předplatného na Slovensku je 33,48 EUR.

alza_mediaČasopis Travel Digest vychází také v elektronické podobě na Alza Media. Cena ročního předplatného je za zvýhodněnou cenu 299 Kč (6 čísel).

Dárkový voucher si můžete stáhnout ZDE.

Prosíme, vyplňte následující formulář - trvá to pár vteřin!

Obratem Vám dorazí potvrzující email s číslem účtu, na který je možné sumu zaplatit.

Objednávkový formulář
* Povinný údaj
Adresa
Adresa pro doručování - nepovinné

4 komentáře

 1. Jana napsal:

  Dobry den, je mozne darek poslat na adresu platce, nikoli prijemce casopisu? Dekuji.

 2. Jiří Andres napsal:

  Dobrý den, ano je to možné.

 3. Jarmila G. napsal:

  Dobrý den, prosím o informaci – v objednávkovém formuláři nabízíte roční předplatné bez dárku za 399,– Kč, s dárkem za 539,– Kč. O jaký dárek se jedná? Děkuji. Felixová

 4. Jiří Andres napsal:

  Dobrý den, jedná se o voucher na lanovku z Pece pod Sněžkou na Sněžku a zpátky v hodnotě 400,-Kč. Platnost je do června 2016.

Vložit komentář