Vyhrajte létání ve větrném tunelu Hurricane Factory

Chcete vyzkoušet, jaké je to vyletět do výšky 14 metrů, když kolem Vás proudí vzduch rychlostí až 270 kilometrů za hodinu? Vyhrajte létání s instruktorem ve větrném tunelu Hurricane Factory v Praze. Soutěžní otázku najdete v aktuální čísle časopisu Travel Digest.

Foto: archiv Hurricane Factory

Foto: archiv Hurricane Factory

Hurricane Factory je jediný větrný tunel v České republice. Je to místo, kde můžete létat a vznášet se a vyzkoušet si tak sílu hurikánu. V prosklené letové komoře o průměru 4,3 metrů a celkové výšce neuvěřitelných 14 m proudí vzduch rychlostí až 270 km/h, což je rychlost opravdového hurikánu.

Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti s létáním či volným pádem, od toho je tady náš profesionální tým instruktorů, kteří vám se vším pomohou a vysvětlí, jak se pohybovat v proudu vzduchu. Létání ve větrném tunelu je určeno všem fyzicky zdravým osobám od 5 let.

Součásti HurricaneFactory Prague je také netradiční restaurace s výhledem na letovou komoru a konferenční místnost, která je využívána na firemní akce, konference či přednášky.

Více informací najdete na www.hurricanefactory.com

Výhra: Létání s instruktorem ve větrném tunelu Hurricane Factory v Praze

Soutěžní otázku najdete v časopise Travel Digest, který si můžete koupit na stáncích nebo i v on-line podobě na Publero.com za zvýhodněnou cenu 59 Kč.

 

1 Comment

  1. Pavel pytlík napsal:

    JE TO FAKT HUSTÝ

Vložit komentář