Vyhrajte dvě letenky do Záhřebu s ČSA

Chorvatsko, to krásné moře a ty nádherné ostrovy – takto si povzdechne většina turistů mířících směrem na jih. A kolem té skutečné perly, Záhřebu, jen projedou. 

Foto: Shutterstock.com

Foto: Shutterstock.com

Záhřeb ve zkratce: 800 tisíc obyvatel, leží v rovině, za městem je tisíc metrů vysoká hora Medvednica, čistý vzduch, moderní městská doprava, rozlehlé parky, monumentální budovy, podobné těm v Praze, Brně nebo Budapešti, skvělé zachované staré město zvané Gornji a Donji Grad, stovky kaváren, restaurací, nočních klubů, úchvatné farmářské trhy, galerie, muzea, chrámy, ale také nákupní domy a fotbalové stadiony se strhující atmosférou. Leťte tam, stojí to za to.

Linka do Záhřebu je jedním z několika nových spojů, které České aerolinie připravily pro letošní letní sezonu. ČSA se na linku vracejí po čtyřleté přestávce. Zahájení provozu na ní je naplánováno na 27. dubna 2016 se dvěma zpátečními lety týdně vypravovanými z Prahy ve středu a v neděli večer ve 20:30 a přílety do Záhřebu ve 22:00. Od 13. května 2016 ČSA posílí spoje také o páteční frekvenci a od 21. června 2016 i úterní s odlety z Prahy večer ve 21:15 a přílety do Záhřebu ve 22:45. Zpáteční spoje z metropole Chorvatska budou ČSA vypravovat v pondělí a ve čtvrtek ráno v 7:30 s příletem na Letiště Václava Havla Praha 5 minut po deváté. Od 14. května 2016 plánují České aerolinie na lince přidat další frekvenci vypravovanou ze Záhřebu do Prahy v sobotu a od 22. června 2016 také ve středu, obě ve stejných odletových časech. Na spoje do Záhřebu budou ČSA nasazovat turbovrtulová letadla ATR 72 s kapacitou 64 míst. Let mezi oběma metropolemi trvá půldruhé hodiny. České aerolinie plánují linku do Záhřebu provozovat na celoroční bázi.

Ceny jednosměrných letenek do Záhřebu začínají od 2139 Kč, zpátečních pak 4099 Kč včetně všech poplatků. Pro další podrobnosti, aktuální nejvýhodnější nabídky, rezervaci letenek, sedadel, ubytování nebo zapůjčení auta a dalších doplňkových služeb navštivte webové stránky ČSA na www.csa.cz.

Výhra: dvě zpáteční letenky Českých aerolinií v cestovní třídě Economy do Záhřebu.

Soutěžní otázku najdete v aktuálním čísle Travel Digestu, který si můžete koupit na stáncích nebo i v on-line podobě na Alza.cz za zvýhodněnou cenu 59 Kč.

2 Comments

 1. Tomáš Podlešák napsal:

  Dobrý den, mám námět k Vašim soutěžím.
  Mohly by jste uvádět správné odpovědi či výherce aby byla soutěž seriózní.

  Děkuji

 2. Jiří Andres napsal:

  Dobrý den,

  výherce samozřejmě zveřejňujeme a to vždy ve článku k novému číslo např. zde – http://www.traveldigest.cz/2016/02/23/vyslo-nove-cislo-casopisu-travel-digest/.

  Díky redakce Travel Digest

Vložit komentář