Vyhrajte dvě letenky do Boloně s ČSA

Centrum italské kulinářské tradice, univerzitní město, v němž vznikla slavná mortadela a kde vám nikde neudělají boloňské špagety. Tohle město musíte zažít!

Foto: Shutterstock

Foto: Shutterstock

Nikde jinde v Itálii nenajdete tak nádherný příklad prolnutí starého s novým jako právě v Bologni. Starobylé město je sídlem nejstarší univerzity na světě, ale více než 100 tisíc mladých studentů mu dodává punc svěžesti a pokroku.

Linka mezi Prahou a Boloní je jedním z řady nových spojů, které České aerolinie zavedly v loňské letní sezoně. Letos ČSA na lince přidávají další tři zpáteční frekvence, díky čemuž má Praha s Boloní denní letecké spojení. Lety ČSA z Prahy do Boloně jsou vypravovány denně krátce po poledni – v úterý, čtvrtek a v neděli ve 12:20, v pondělí, pátek a v sobotu ve 14:00 a ve středu v 15:00. Linka do Boloně je provozována jako otáčková, tj. zpáteční lety jsou z Boloně vypravovány ve stejných dnech, tj. v úterý, čtvrtek a v neděli ve 14:50, v pondělí, pátek a v sobotu v 16:30 a ve středu v 17:30. Na spoje do Boloně ČSA nasazují turbovrtulová letadla ATR 42 s kapacitou 48 nebo ATR 72 s kapacitou 64 míst. Let mezi oběma metropolemi trvá půldruhé hodiny. České aerolinie linku mezi Prahou a Boloní provozují na celoroční bázi.

Ceny jednosměrných letenek do Boloně začínají od 2550 Kč, zpátečních pak 4820 Kč včetně všech poplatků. Pro další podrobnosti, aktuální nejvýhodnější nabídky, rezervaci letenek, sedadel, ubytování nebo zapůjčení auta a dalších doplňkových služeb navštivte webové stránky ČSA na www.csa.cz.

Výhra: dvě zpáteční letenky Českých aerolinií v cestovní třídě Economy do Boloně.

Soutěžní otázku najdete v aktuálním čísle Travel Digestu, který si můžete koupit na stáncích nebo i v on-line podobě na Alza Media za zvýhodněnou cenu 59 Kč.

Bez komentáře

Buďte první, kdo tento článek okomentuje.

Vložit komentář