Soutěž s ČSA o dvě letenky do Nice

Nice se italsky řekne Nizza a vliv blízké Itálie je znát. Nejen v nářečí místních obyvatel, v architektuře, v jídle, ale především v mnohem uvolněnějším stylu života.

Nice - přístav

Nice má nádherné staré město, skvělou městskou pláž, mořskou promenádu, proslulá muzea (Chagallovo, Matissovo nebo Muzeum moderního umění). Má dokonalou polohu v polovině cesty mezi Cannes a Monakem a se svými téměř 400 tisíci obyvateli poskytuje ještě lidský rozměr města. Můžete poznávat jeho křivolaké uličky, vydat se do parků ve středu města nebo obdivovat palácové vily v hořejší části, které si zde nechala v 19. století stavět ruská a anglická šlechta. Velkým zážitkem je i samotný přílet, protože zdejší letiště je postaveno na umělém poloostrově a vy tak máte pocit, že přistáváte téměř na moři.

V letošní hlavní letní sezóně nabízí ČSA na lince mezi Prahou a Nice 6 zpátečních přímých letů týdně, tj. denní spojení kromě středy. Spoje do Nice jsou z Letiště Václava Havla Praha vypravovány v pondělí, ve čtvrtek a v sobotu ráno, nedělní frekvence je v 10:00 a lety v úterý a v pátek půlhodinu před polednem. Let mezi Prahou a Nice trvá hodinu a čtyřicet minut. ČSA linku provozují na celoroční bázi. Další podrobnosti, aktuální nejvýhodnější nabídky, rezervaci letenek, sedadel, občerstvení, ubytování nebo zapůjčení auta a dalších doplňkových služeb najdete na www.csa.cz.

Soutěžte o dvě zpáteční letenky Českých aerolinií do Nice v cestovní třídě Economy.

Soutěžní otázku najdete v aktuálním čísle Travel Digestu, který si můžete koupit na stáncích nebo i v on-line podobě na Alza Media za zvýhodněnou cenu 59 Kč.

 

Bez komentáře

Buďte první, kdo tento článek okomentuje.

Vložit komentář