Vyhrajte dvě letenky do Stockholmu s ČSA

Stockholm nabízí vše, co od skandinávské metropole očekáváte: úhlednou severskou estetiku, přirozenou čistotu, skvělé jídlo, příjemné promenády a vynikající galerie, dokonce i úžasné metro, ale jednu věc jinde na světě neuvidíte.

Foto: Shutterstock

Foto: Shutterstock

Námořní Muzeum Vasa vystavuje původní válečnou loď, která se zde potopila hned při své první plavbě roku 1628. Později byla v naprosto neporušeném stavu vyzdvižena a zakonzervována a dnes tvoří hlavní atrakci, v níž se přenesete o téměř čtyři století nazpět. A v přístavní části muzea kotví další zajímavé exponáty, například stoletý ledoborec.

Pravidelné lety mezi Prahou a Stockholmem provozují České aerolinie nepřetržitě již 70 let. Po zbytek letošní letní sezóny nabízí ČSA mezi Prahou a Stockholmem pět zpátečních letů týdně, tj. denní spojení kromě úterý a soboty. V nadcházející zimní sezóně můžete využívat stejný počet frekvencí mezi oběma metropolemi, tj. denní spojení kromě úterý a středy. Odlet pondělní a nedělní frekvence z Prahy je plánován na 16:00, po zbylé dny jsou odlety vypravovány v poledne, tj. ve 12:00. Let do Stockholmu trvá 2 hodiny.

Ceny jednosměrných letenek ČSA do Stockholmu začínají od 1405 Kč, zpátečních pak od 2399 Kč včetně všech poplatků. Pro další podrobnosti, aktuální nejvýhodnější nabídky, rezervaci letenek, sedadel, ubytování nebo zapůjčení auta a dalších doplňkových služeb navštivte webové stránky ČSA na www.csa.cz.

Soutěžte s Travel Digestem o dvě zpáteční letenky s ČSA do Stockholmu. Soutěžní otázku naleznete v aktuálním čísle časopisu.

 

Bez komentáře

Buďte první, kdo tento článek okomentuje.

Vložit komentář