Vyhrajte dvě letenky do Benátek s ČSA

Návštěva Benátek v zimě nebo předjaří má jednu obrovskou výhodu: vyhnete se početným davům turistů… tedy pokud se právě nekoná karneval! V každém případě pro maximální zážitek leťte do Benátek s ČSA.

Foto: Shutterstock

Foto: Shutterstock

Benátky. Město, kde se nachází přes 400 kamenných mostů a asi 15 000 domů, jež stojí na dubových kůlech zaražených do moře. Český romantický básník Karel Hynek Mácha se sem v předminulém století vypravil pěšky. Vy si můžete naplno užít rychlost letecké dopravy. V případě Benátek nejde jen o překonání vzdálenosti z Česka, ale také o transfer z letiště do města. Z letiště Marco Polo je to do města jen kousek a vedle cesty autobusem nebo taxíkem můžete do centra doplout lodí!

Od 11. do 28. února 2017 se v Benátkách koná slavný karneval. Těšte se na překrásné kostýmy, výjimečnou atmosféru a zdejší typické tajemné masky. Ty je vhodné nosit už od 26. prosince až do konce karnevalu. Některé masky představují postavy vycházející z comedie dell‘arte.

V zimní sezóně létají ČSA mezi Prahou a Benátkami 4x týdně, v pondělí, ve středu, v pátek a v neděli. V letní sezóně nabízí ČSA mezi oběma městy denní spojení. Ceny jednosměrných letenek začínají od 2269 Kč, zpátečních od 4365 Kč včetně všech poplatků. Pro další podrobnosti o letech Českých aerolinií do Benátek, rezervaci letenek, ubytování nebo zapůjčení auta a dalších doplňkových služeb navštivte webové stránky ČSA na www.csa.cz.

Soutěžte s Travel Digestem o dvě zpáteční letenky s ČSA. Soutěžní otázku naleznete v aktuálním čísle časopisu.

 

Bez komentáře

Buďte první, kdo tento článek okomentuje.

Vložit komentář