Vyhrajte dvě letenky do Hamburku s ČSA

Již každá z bezpočtu atrakcí Hamburku sama o sobě stojí za návštěvu. Objevte fenomenální severoněmecké město na Labi, které každý z nás zná, ale málokdo tam osobně byl!

Foto: Shutterstock

Foto: Shutterstock

Vypravte se například na koncert do zcela nové, 110 m vysoké budovy Labské filharmonie (Elbphilharmonie  zvaná  též  „Elfi“). Stavba ve čtvrti HafenCity bude po dlouhém zdržení 11. ledna 2017 konečně otevřena. A když už budete na nábřeží, vydejte se na projížďku lodí – pohled na obrovské zaoceánské lodě plující do celého světa je nezapomenutelný.

Hamburské muzeum Kunsthalle má jednu z nejlepších sbírek uměleckých děl v Německu. Náš tip: Edvard Munch, obrazy skupiny Blaue Reiter a pak rozsáhlá sbírka Caspara Davida Friedricha. V Hamburku ve vás rozechvěje romantickou strunu i slavný Friedrichův Poutník nad mořem mlh.

Na lince mezi Prahou a Hamburkem nabízí ČSA denní spojení kromě soboty. V zimní sezóně jsou lety provozovány turbovrtulovými letadly ATR 72, v letní sezóně Airbusy A319. Ceny jednosměrných letenek začínají od 1 405 Kč, zpátečních od 2 565 Kč včetně letištních poplatků. Pro více informací, rezervaci letenek, parkování, ubytování a dalších doplňkových služeb navštivte www.csa.cz.

Soutěžte s Travel Digestem o dvě zpáteční letenky s ČSA. Soutěžní otázku naleznete v aktuálním čísle časopisu.

 

2 Comments

 1. Samuel napsal:

  Dobrý den,

  možná jsem slepý, ale nikdy jsem nikde v časopise nenašel jména výherců soutěží.
  Můžete mi, prosím, napsat, kde přesně je uveřejňujete?

  Děkuji. Samuel. Olomouc.

 2. Jiří Andres napsal:

  Dobrý den,

  děkujeme Vám za dotaz. Jména uveřejňujeme vždy po předání výhry ve článku o novém čísle. Je to uplně dole na konci článku.

  Díky s pozdravem,

  redakce Travel Digest

Vložit komentář