Vážení čtenáři

jsme rádi, že jste předplatiteli časopisu Travel Digest, a velmi si toho vážíme, ale s lítostí Vám musíme oznámit, že jeho vydávání po dvaceti letech končí.

Bohužel vývoj posledních dvou let je nepříznivý jak pro cestování, tak pro ekonomiku a vydavatelé tištěných médií jsou navíc vystavováni tvrdým finančním podmínkám, jimž nelze dlouhodobě čelit bez zázemí silného investora.

Nelehké podmínky pro cestování navíc stěžují práci našim redaktorům, kteří v současné situaci jen těžko mohou plnit obsah časopisu vlastními autorskými články.

Děkujeme Vám za Vaši dosavadní přízeň a přejeme Vám, aby se možnosti pro poznávání turisticky zajímavých destinací co nejdříve vrátily do normálního stavu a mohli jste si užívat bezstarostného cestování.

Někteří z Vás si časopis předplatili nově, jiným předplatné končí. Nechceme po sobě zanechat dluhy, a proto nám prosím, pokud si přejete, abychom Vám částku úměrnou době, kdy jste si časopis předplatili, vrátili, pošlete číslo účtu a jméno osoby nebo firmy, která předplatné objednala.

 

Pište prosím na e-mail:

newsroom@ttg.cz a do předmětu napište TD předplatné.

 

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám zdravý a úspěšný rok 2022.

Anna Zemplinerová

vydavatelka

Bez komentáře

Buďte první, kdo tento článek okomentuje.

Vložit komentář