7 evropských spa na pozimní splín

Přicházející podzim vzbuzuje touhu oddat se hřejivým pečujícím rituálům v zenové atmosféře léčivého spa. Vybrali jsme pro vás aktuální favority v Evropě.

Toužíte po masážních procedurách a omlazujících rituálech nebo se spíše poohlížíte po holistické getaway, která bude úspěšně redukovat stres i váhu? Naše selekce evropských spa nabízí nejmodernější inovace i tradiční wellness postupy, které se osvědčovaly desítky let. Kam vyrazíte?

 

Mohlo by vás zajímat

Hot ListsTop 5 evropských pláží bez turistických davů

Chcete si užít letní plážový zážitek v jižní Evropě, ale toužíte po troše soukromí bez přeplněných pláží? Nemusíte dělat kompromisy. Našli jsme pro vás pětici dokonalých pláží, které jsou jako vystřižené z pohlednic, ale turistických mas se tu bát nemusíte.

Hot ListsDo srdce americké divočiny: Top 3 treky v USA

Do Ameriky se jezdí plnit sny, obdivovat velkolepé stavby, ale také poznávat zblízka neuvěřitelnou přírodu. Najdete tu spoustu treků, které vás naprosto ohromí a zavedou vás do těch nejpůsobivějších míst americké divočiny. Pokud chcete zažít dechberoucí výhledy a užít si naplno krásy přírody, vsaďte na tyto 3 treky v amerických národních parcích.