Louis Vuitton promění pařížskou základnu v hotel

Že byste se do některých designových butiků nejraději nastěhovali? Za pár let budete mít šanci. Louis Vuitton se přidává k fashion kolegům, jako je Versace či Armani, a představí svůj vlastní hotel.

Francouzská módní značka prozatím experimentovala v jiných odvětvích spíše formou pop-upů co do designu i gourmetu. Do pěti let by se však měly ikonické headquarters v Paříži proměnit v luxusní hotel, který nabídne výhledy na francouzskou metropoli široké veřejnosti.

Informace i architektech a designérech zatím nejsou známy, očekávat však můžeme spoustu klasické hnědé kůže s monogramem, jak ho známe z vintage zavazadel značky. Luxusní hotely už zpravidla doprovází zázemí v podobě restaurace a SPA, očekávání jsou tedy vysoká.

Transformace lokality už začala. V prosinci totiž v prostorách odstatovala premiéra LV Dream, experimentální instalace, která mapuje umělce, s nimiž značka spolupracovala, jako je např. Takashi Murakami. Součástí je i gift shop, kavárna a chocolate shop vedený Maximem Frédéricem.

Mohlo by vás zajímat

NewsLuxury Travel Digest je tady

Naše vydavatelství Luxury Guide International, s. r. o. uvedlo na trh očekávaný nový titul. Luxury Travel Digest se jako…