Hotelová síť Aman přináší novou beauty řadu

Luxusní hotelová síť Aman má ve svém portfoliu kromě ultimátních getaways i produktové linie. Své portfolio letos rozšiřuje o novou skincare kolekci, která staví na tradičních ingrediencích z Japonska.

Kolekce kožených doplňků ideálních pro cestování nabízí selekci kabelek, pouzdra na pas i kreditní kartu nebo třeba taštičku na kosmetické produkty. Praktický i fashion aspekt splňují minimalistické kšiltovky i hedvábné šátky a nyní Aman představuje novou skincare řadu.

Kolekce Essential Skin přináší pět produktů, které byly vyvinuty a vyrobeny v Japonsku. Fokus je na unikátním blendu tradičně funkčních ingrediencí, jako jsou vitamíny C a E, peptidy a kyselina hyaluronová, přičemž highlightem nové řady je extrakt z rýžových otrub. Produkty jsou určeny i pro tu nejcitlivější pleť a zapojíte-li do své rutiny kompletní řadu, pleť se dočká vyhlazení, vypnutí a prozáření. Na čištění Aman připravil šetrné pleťové mléko, které pozvedává aktivující toner, vyplňující sérum, výživný krém a rozjasňující oční krém.

Mohlo by vás zajímat

NewsPlavání v Seině i opravený Notre Dame: Jak olympiáda mění Paříž?

V roce 2017 zavládla v celé Francii obrovská euforie. Rozhodlo se o tom, že 2024 bude rokem, kdy se v Paříži budou konat olympijské hry. Město tak slíbilo spoustu nových opatření a upgradů města pro sportovce i místní obyvatele. Sedm let ale uběhlo jako voda. Co všechno se skutečně změnilo?