Grand-Hôtel du Cap-Ferrat přináší nové privátní vily

Grand-Hôtel du Cap-Ferrat, A Four Seasons Hotel na francouzské peninsule Saint-Jean-Cap-Ferrat se dočkal upgradu v podobě dvou nových vil. Jak si je můžete užít?

Villa Beauchamp s pěti ložnicemi a intimnější Villa Clair-Soleil se dvěma ložnicema nabízí už letos v létě ubytování pro rodiny i skupiny přátel, které touží po luxusním prostředí v ultimátním soukromí vlastního domu s bazénem. Interiéry na zakázku vytvořily pařížská designérka Sybille de Margerie v duchu tradičních i současných designových prvků.

Hosté se snadno dostanou i do základny v podobě hotelu prostřednictvím golfových vozíků, které budou mít k dispozici po celou dobu pobytu. Vily jsou propojeny privátními cestami a samozřejmostí je i butler servis. A co je skutečným highlightem pro všechny, kdo si chtějí pronajmout celou vilu pro sebe? Jídlo připravuje chef Yoric Tièche, který působí v michelinské restauraci Le Cap a zásobuje jí zeleninou z vlastní zahrady. Nomad Dining vás pak v podobě zážitku provede se zahradníkem po hotelové zahradě.

Mohlo by vás zajímat

NewsExtrémní Freeride World Tour odstartuje v Andoře

Horské středisko Ordino Arcalís v Andoře se stane první destinací extrémního závodu Freeride World Tour, na které rozhodně stojí za to si vyrazit. Klání, které se ve dvou měsících bude postupně konat v pěti zemích, vypukne letos 1. února. Celý seriál zaštítí opět automobilka Audi, značka outdoorového oblečení Peak Performance a již po šesté ženevská hodinářská společnost Alpina.

NewsSpláchněte starý rok: Proč vyrazit do Thajska v půlce dubna?

To, že se slaví čínský Nový rok, nemusíme dnes už nikomu připomínat. Málokdo však ví, že existuje i thajský Nový rok, který provází bujarý festival. Songkran připadá na 13. - 15. duben a kromě jiného ho doprovází velké množství vody. Není to však od věci, protože právě duben patří k nejteplejším měsícům v zemi.