Top 15 nejstylovějších bazénů na světě

Je pro vás hotelový bazén jedním z nejdůležitějších aspektů při výběru dovolené? Pak se nechte inspirovat naší top patnáctkou, která zahrnuje nejkrásnější designové bazény po celém světě. Dechberoucí destinace navíc rychle zařídí, že si na obklopující oceán ani nevzpomenete.

Pokud se chystáte vycestovat po Evropě, vsadit můžete na klasický jihoevropský highlight v podobě Španělska. Dejte šanci ostrovní atmosféře a zvolte populární Mallorcu s hřejivou mexickou atmosférou. Co se Itálie týče, kromě delikátního gourmetu vás zcela jistě naláká také hotel s nekonečným výhledem na pobřeží Amalfi Coast. Těžký výběr favorita probíhal zejména u Řecka, které se poslední roky pyšní rozmanitou výstavbou ultra luxusních designových hotelů. Vybrali jsme nakonec hidden gem na malebném ostrově Santorini. Minimalistický feeling zase přinese přírodní kombinace materiálů okolo azurového bazénu v Portugalsku.

Že chcete raději vyrazit do dalekých exotických krajin? Pak se nechte oslnit hned několika tipy na snových Maledivách, u nichž zkrátka nelze vyselektovat jen jeden resort. Z klasických destinací, které vždy vypadají jako z pohlednice, vsaďte také na oblíbený ostrov Bali a míchaný koktejl si objednejte i k super stylovému bazénu na Tahiti. Láká-li vás objevování méně prvoplánových krajin, kupte si letenky do africké Namibie. Pokud se nakláníte spíše směrem k Asii, nevynechejte Kambodžu ani Indii, příjemně vás překvapí. Milovníci španělštiny se pak můžou vydat na ostrý gourmet a nezapomenutelný (nejen) bazénový zážitek do Chile nebo Portorika. Prohlédněte si všechny trendy spoty v naší galerii.

Autor: Lenka Komrsková, Foto: Archiv hotelů

Mohlo by vás zajímat

AdventureExotické Thajsko: Který ostrov je ten nejlepší pro vás?

Působivé Thajsko je jedna z nejoblíbenějších exotických turistických destinací na světě. Patří k němu několik ostrovů, které na první pohled vypadají stejně. Přesto však každý z nich nabízí trošku něco jiného. Pohlednicovou krásu najdete na každém z nich, ale který je ušitý na míru právě pro vás?