Top 10 michelinských restaurací v Amsterdamu

Poohlížíte se po podzimní gourmet getaway? Tak si zabookujte let do Amsterdamu a užijte si všechny aspekty města, které v gastronomické scéně zpravidla spojuje kvalitu jídla a interiérového designu.
Vyselektovali jsme pro vás Top 10 restaurací, které získaly minimálně jednu michelinskou hvězdu a pyšní se různými druhy světové kuchyně. Nezapomněli jsme ani na udržitelný aspekt byznysu a zahrnuli jsme trojici restaurací, jež si zasloužily ocenění Michelin Green Star.
Pro ekologický gourmet tedy směřujte do podniků Flore, De Kas a Bolenius. Excelentní gastronomický zážitek vás však čeká v celé top desítce gourmet spotů v Amsterdamu. Nechte se nalákat dokonalým platingem v naší galerii.
Mohlo by vás zajímat

Hot ListsTop 5 evropských pláží bez turistických davů

Chcete si užít letní plážový zážitek v jižní Evropě, ale toužíte po troše soukromí bez přeplněných pláží? Nemusíte dělat kompromisy. Našli jsme pro vás pětici dokonalých pláží, které jsou jako vystřižené z pohlednic, ale turistických mas se tu bát nemusíte.

Hot Lists4x Must-Do v Budapešti

Vytrhněte se ze stereotypu a oddejte se rozkvetlé jarní Budapešti a jejím hiddem gems. Ať už vyrazíte na prodloužený víkend nebo…